Bus Route EXP-3 - خط ۳ تندرو (پایانه شهید مفتح ← پایانه الهیه) -
Bus Stops
- 1 - ایستگاه پایانه شهید مفتح
- 2 - ایستگاه میدان عسکریه
- 3 - ایستگاه نبوت ۲۰
- 4 - ایستگاه تقاطع گاز و طبرسی
- 5 - ایستگاه تقاطع فجر
- 6 - ایستگاه ابتدای خیابن پنجتن
- 7 - ایستگاه ابتدای بولوار طبرسی شمالی
- 8 - ایستگاه شهید میرزایی ۴۸
- 9 - ایستگاه شهید میرزایی ۳۶
- 10 - ایستگاه شهید میرزایی ۲۰
- 11 - ایستگاه تقاطع امام حسین
- 12 - ایستگاه شهید چراغچی ۵
- 13 - ایستگاه پایانه شهید نوری
- 14 - ایستگاه تقاطع ابوطالب
- 15 - ایستگاه شهید چراغچی ۲۹
- 16 - ایستگاه شهید چراغچی ۳۳
- 17 - ایستگاه میدان خیام
- 18 - ایستگاه شهید چراغچی ۴۳
- 19 - ایستگاه شهید چراغچی ۵۷
- 20 - ایستگاه میدان شهید فهمیده
- 21 - ایستگاه میدان شهید فهمیده
- 22 - ایستگاه میدان قائم
- 23 - ایستگاه نان رضوی
- 24 - ایستگاه ابتدای خیابان امام هادی
- 25 - ایستگاه بولوار شهید خادم الشریعه
- 26 - ایستگاه انتهای بولوار شاهد
- 27 - ایستگاه چهارراه اندیشه
- 28 - ایستگاه شاهد ۶۰
- 29 - ایستگاه چهارراه امامیه
- 30 - ایستگاه میدان مادر
- 31 - ایستگاه چهارراه راه آهن
- 32 - ایستگاه چهارراه ورزش
- 33 - ایستگاه شریعتی ۴۷
- 34 - ایستگاه شهید رفیعی ۱۷
- 35 - ایستگاه میدان شهید مطهری
- 36 - ایستگاه محیدیه ۵
- 37 - ایستگاه محمدیه ۳
- 38 - ایستگاه محمدیه ۱۳
- 39 - ایستگاه محمدیه ۲۳
- 40 - ایستگاه اقدسیه ۲
- 41 - ایستگاه پایانه الهیه